HABERLER
Metin Sinecek'e güven oyu

Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, yapılan genel kurulla üyelerden güven oyu aldı. Kooperatifin Türkiye genelindeki 960 kooperatif arasında ilk 12 arasında olduğu belirtildi. Çok sayıda kooperatif ve oda başkanın katıldığı, birlik beraberlik mesajlarının verildiği genel kurulda Sinecek, "Esnafımız için yatırım ve atılım yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Kooperatifin 14'üncü Genel Kurulu, yeni yapılarak esnafın hizmetine sunulan binanın toplantı salonunda gerçekleşti. Ek olarak yapılan alanların da katılımıyla geniş bir hizmet binasına kavuşan kooperatifin Başkanı Metin Sinecek, kongreye katılan herkese teşekkür etti. Karadeniz'de tek olan bir kooperatif binasını kullandıklarını belirten Sinecek, "Yeni dahil ettiğimiz alanla kooperatifimiz büyüdü. Esnafımıza daha iyi hizmet verebilmek için atılımlarımız ve yatırımlarımız devam edecek. Bizi burada yalnız bırakmayan tüm esnafımıza, oda ve kooperatif başkanlarımız ile Halk Bankası yöneticilerine teşekkür ederim." diye konuştu.

    Samsunlu esnafa Halk Bankası aracılığıyla yüzde 5 faizle 250 bin TL'ye kadar kredi verdiklerini belirten Metin Sinecek, "Gelişen Samsun'a ayak uydurmak isteyen, işini büyütmek isteyen esnafımıza kapımız açık. İlkbaharın yaklaşmasıyla yeni bir sürece giriliyor. Bereketli geçmesi beklenen günlerimizi esnafımız iyi değerlendirirse karlı çıkabilir. Allah hepsinin yardımcısı olsun" dedi.

    Genel Kurul'un divan başkanlığını yapan Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Genççakır ise, yaptığı hizmetlerden ötürü Sinecek'i kutlayarak, "Böyle bir binanın hizmete açılması kolay bir şey değil. Buranın örnek olmasını diliyorum. Gerçekten çok güzel bir bina haline geldi. Kooperatifin bu ilerlemesi Türkiye geneline de yansıdı. Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ülke genelindeki 960 kooperatif arasında ilk 12'de yer alıyor. Bu başarısından dolayı Sinecek'i ve yönetim kurulunu bir kez daha kutluyorum" diye konuştu.

    Birlik beraberlik havasında geçen genel kurul sonrasında Metin Sinecek başkanlığında oluşan yönetim kurulunda Zeynel Ayaz, A. Salih Zengin, İsmail Sönmez ve Mustafa Hacı Hamzaoğlu yer aldı.
 
Bu haber 3543 defa okunmuştur.  
 .:Habere Ait Diğer Resimler
             
.:Bu Habere Ait Yorumlar Yorum Bulunamadı
Yorum Ekle

.:Diğer Haberler
» ESKİ AK PARTİ ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI ADEM BEKTAŞ KOOPERATİFİMİZİ ZİYARET ETTİ ... 
» ASGARİ ÜCRET ESNAFIDA SEVİNDİRDİ ... 
» Siyasi Parti ve Adaylara YEREL ESNAF Çağrısı ... 
» Başkan Metin SİNECEK Almanya gezisi sırasında pazar esnafını ziyaret etti ... 
» Başkan Metin SİNECEK Ramazan yemeği davetinde esnafımızı Sayın Vekilimiz Erhan USTA İLE BULUŞTURDU ... 
» ESNAFA MÜJDE! 30 BİN TL FAİZSİZ KREDİ ... 
» BAŞKANIMIZIN SAMSUNSPORA JEST'İ ... 
» KALİTEMİZ TESCİLLENDİ ... 
» İSO 9001 ... 
» TANITIM VE BİLGİLENDİRME ... 
» Biz büyük bir aileyiz. ... 
» ATM ... 
» SAMSUN SPORA ANLAMLI JEST ... 
» Esnafa düşük faizle kredi geliyor. ... 
» ESNAF VE SANATKARIMIZA İLK 6 AYDA 22 MİLYON TL KREDİ VERDİK. ... 
» İFTAR YEMEĞİ ... 
» 1919 ... 
» GELECEĞİ KAZANIYORUZ ... 
» BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ... 
» ESNAFLARIMIZA MÜJDE ... 
» Kredilerimiz ... 
» Ticari Araç Alım Kredileri ... 
» Demirbaş Alımı Kredisi ... 
» İşyeri Edindirme Kredisi ... 
» Metin Sinecek'e güven oyu ... 
» MHP İL BAŞKANI KILIÇ METİN SİNECEK İ ZİYARET ETTİ ... 
» Medicana'dan Kurumsal Anlaşma ... 
» Mhp İl Başkanı Kılıç Metin Sinecek'i Ziyaret Etti ... 
 
 
 

 

Copyright © 2012 - 2022  Her Hakkı Saklıdır. Created by Tasarım Dünyası